Logo UE

Program Opieka wytchnieniowa

 

WYKAZ TERENOWYCH PUNKTÓW POMOCY ŚRODOWISKOWEJ W BYTOMIU
ORAZ ULIC OBSŁUGIWANYCH PRZEZ DANY PUNKT

Punkty terenowe, do których prosimy zgłaszać się w sprawach dotyczących ubiegania się o przyznanie zasiłków
(nie dotyczy Działu Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych i Działu Dodatków Mieszkaniowych i Pomocy Materialnej dla Uczniów)

Przyjmowanie stron:
poniedziałek 14.00-16.30
wtorek-piątek 8.00-10.00


Przypominamy, iż informacje, które są chronione ustawą o ochronie danych osobowych nie są udzielane przez telefon (np. informacje o przyznanych świadczeniach, terminach wypłat itp.)

Punkt terenowy Obsługiwane ulice przez dany punkt 
TPPŚ nr 1
kierownik - Jolanta Wróbel
Plac Akademicki 9
41-902 Bytom
tel. 32 281-77-05, 32-286-95-17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(Śródmieście)

Akacjowa; Aleja Legionów (parzyste 2–12, nieparzyste 1-49); Alojzjanów; Axentowicza; Chełmońskiego; Cybisa; Czarnieckiego; Dworska; Fałata; Gallusa; Grabowa; Grottgera; Gwarecka; Jaworowa; Kędzierzyńska; Klonowa; Korfantego (parzyste od nr 18, nieparzyste od nr 21); Kossaka; Kraszewskiego; Krucza; Kruszcowa; Kwiatowa; Lenartowicza; Mickiewicza; Musialika; Nawrota; Odrzańska; Ogródki działkowe przy ul. Staffa; Ogródki działkowe Zawadzkiego; Orląt Lwowskich; Oświęcimska; Piekarska; Piłsudskiego (nieparzyste od 1–55, parzyste od 2-50); Plac Akademicki; Plac Rodła; Plac Słowiański; Plac Wojska Polskiego; Powstańców Śląskich; Powstańców Warszawskich od 60; Północna; Prusa; Rudzkiego; Sandomierska; Słoneczna; Smolenia do nr 24; Staffa; Stawowa; Szafranka; Szczęść Boże; Towarzyska; Tramwajarzy; Ułańska; Wesoła; Witczaka (nieparzyste od 49 parzyste od 56); Woźniaka; Zielona

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 4;
Zakład Opiekuńczo - Leczniczy - Aleja Legionów

TPPŚ nr 2
kierownik - Kamila Piątek
ul. Łagiewnicka 15
(parter, skrzydło B)
41-902 Bytom
tel. 32 386-98-65 (Śródmieście), 32 281-82-00
(Łagiewniki, Arki Bożka, Rozbark, Kolonia Zygmunt)
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(Śródmieście)

Al. Legionów (nr parzyste od 14, nr nieparzyste od 51); Batorego; Chopina; Chrzanowskiego; Didura; Drzymały; Estreichera; Janasa; Kasperka; Kasprowicza; Kazimierza Wielkiego; Kolejowa; Ligęzy; Ligonia; Łużycka; Malczewskiego; Morcinka; Myśliwca; Obozowa; Okulickiego; Olejniczaka; Olimpijska; Orzeszkowej; Pilotów; Piłkarska; Pionierów; Powstańców Warszawskich nr 1-58; Przemysłowa; Pułaskiego; Rajska; Reja; Rejtana; Robotnicza; Siemiradzkiego; Składowa; Skłodowskiej–Curie; Solskiego; Strzelców Bytomskich nr 1-69; Tarnogórska; Towarowa; Wallisa; Wrocławska; Wyczółkowskiego; Wyspiańskiego; Zygmunta Starego; Żwirki i Wigury

(Łagiewniki, Arki Bożka, Rozbark, Kolonia Zygmunt)

Adamka; Apteczna; Arki Bożka; Armii Krajowej; Astrów; Bema; Bernardyńska; Bratków; Chorzowska; Cicha; Cyryla i Metodego; Fabryczna; Głowackiego; Górnośląska; Jałowcowa; Jodłowa; Kilara; Kolonia Zygmunt; Kołobrzeska; Konwalii; Krótka; Krzyżowa; Lelewela; Ludowa; Łagiewnicka; Łączna; Małgorzatki; Mikołaja; Miodowa; Młyńska; Ostatnia; Palińskiego; Prokopa; Prosta; Romanowskiego; Różana; Rudna; Schenka; Smółki; Spacerowa; Stokrotek; Szyby Rycerskie; Ściegiennego; Św. Piotra; Świętochłowicka; Świętojańska; Tulipanów; Tuwima; Warzywna; Zapolskiej; Zielińskiego; Żółkiewskiego

TPPŚ nr 3
kierownik - Patrycja Kuczborska
ul. Piłsudskiego 67
41-902 Bytom
tel. 32 282-89-88, 32-280-17-35
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(Śródmieście, Stary Rozbark)

Brzezińska; Chrobrego; Dworcowa; Floriańska; Gliwicka; Głęboka; Jagiellońska; Jainty; Jaronia; Józefczaka; Katowicka; Kingi; Kochanowskiego; Kopalniana; Korfantego (do nr 16); Kościelna; Koziołka; Krakowska; Krawiecka; Królowej Jadwigi; Kwietniewskiego; Mariacka; Matejki; K. Miarki; Miętkiewicza; Moniuszki; Murarska; Piastów Bytomskich; Piłsudskiego (parzyste od 52, nieparzyste od 57); Plac Grunwaldzki; Plac Barbary Konopnickiej; Plac Koścuszki; Plac Sikorskiego; Plac Wolskiego; Podgórna; Pszczyńska; Reymonta; Rodziewiczówny; Rostka; Rycerska; Rynek; Rzeźnicza; Sądowa; Siemianowicka; Sienna; Smolenia od 25; Sokoła; Staromiejska; Strażacka; Szkolna; Szymanowskiego; Wałowa; Webera; Witczaka (nr parzyste do 54, nieparzyste do 39); Żeromskiego; Żołnierza Polskiego

TPPŚ nr 4
koordynator - Aldona Kuźmińska
ul. Stolarzowicka 35
41-908 Bytom
tel. 32 280-58-86
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(Miechowice, Stolarzowice, Górniki)

Alberta; Andersa; Asnyka; Barlickiego; Batalionów chłopskich; Bluszczowa; Bławatkowa; Boczna; Bogusławskiego; Bończyka; Brzask; Bukowa; Bytomska; Chłopska; Chroboka; Cisowa; Czecha; Daleka; Damrota; Dąbrowskiego; Dąbrówki; Dembowskiego; Dębowa; Długosza; Dolna; Drobczyka; Dunikowskiego; Dzierżonia; Elektrownia; Elsnera; Energetyki; Feliksa; Felińskiego; Francuska; Frenzla; Gajowa; Głogowska; Gołąbka; Gombrowicza; Gruntowa; Hutnicza; Jagodnik; Jaskółcza; Jasna; Jaśminowa; Jesionowa; Kaczmarczyków; Karbowska; Kasztanowa; Koksowa; Kościuszki; Krzemienna; Krzyżowa Góra; Ku Duklom; Leszczynowa; Lipowa; Matki Ewy; 8-Marca; Mieszka I; Musioła; Nadziei; Nickla; Nowa; Ogrodowa; Olchowa; Opolska; Osikowa; Ossolińskiego; Paczyńska; Paderewskiego; PCK; Piastów śląskich; Pl. szpitalny; Plac Jana; Plac słoneczny; Plac Witkiewicza; Planeta; Pochyła; Podleśna; Pogodna; Pokoju; Powstańców; Przelotowa; Przyjemna; Ptakowicka; Racjonalizatorów; Radosna; Reptowska; Rokitnicka; Samotna; Skośna; Sportowa; Stara; Stolarzowicka; Stroma; Styczyńskiego; Suchogórska; Świerkowa; Tęczowa; Warszawska; Wąska; Wiązowa; Wieniawskiego; Włodarska; Wodna; Wolnego; Wróbla; Wrzosowa; Wysoka; Zamkowa; Zgody; Zgrzybnioka; Zjednoczenia; Żołnierska

TPPŚ nr 5
kierownik - Zofia Dembska
ul. Orzegowska 20a
41-907 Bytom
tel. 32 386-81-20
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(Szombierki, Kolonia Zgorzelec)

Bałtycka; Broniewskiego; Fitelberga; Godulska; Grota Roweckiego; Hallera; Harcerska; Karpacka; Kolonia Zgorzelec; Krupińskiego; Małachowskiego; Mazurska; Mierosławskiego; Mochnackiego; Modrzewskiego; Nowakowskiego; Obywatelska; Orzegowska; Osiedla Hutnicze; Piątka; Podhalańska; Pomorska; Puszkina; Skromna; Tatrzańska; Witosa; Włodarskiego; Wróblewskiego; Wyzwolenia; Zabrzańska (nieparzyste 1-129, parzyste 2-110); Zakątek; Zielna

TPPŚ nr 6
kierownik - Sabina Witkowska
ul. Konstytucji 91
41-905 Bytom
tel. 32 286-99-53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(Bobrek)

Baczyńskiego; Czajkowskiego; Glinki; Huty Julia; Konstytucji (parzyste do nr 72, nieparzyste do nr 57); Krzywoustego; Niemcewicza; Olszewskiego; Pasteura; Plac na Bobrku; Pod Brzozami; Rataja; Stalmacha; Stalowa; Stara Cynkownia; Ustronie; Wytrwałych; Zabrzańska (parzyste od nr 116, nieparzyste od nr 133); Żwirowa

(Karb)

Braci Śniadeckich; Falista; Jochymczyka; Karlika; Kołłątaja; Konstytucji (od 63-126); Krańcowa; Łanowa; Miechowicka; Młodzieżowa; Orkana; Pocztowa; Popiełuszki; Racławicka; Św. Marka; Techniczna; Tomasza; Worpie

TPPŚ nr 7
koordynator - Aniela Kłyś
ul. Szymały 122B
41-933 Bytom
tel. 32 289-85-30
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(Stroszek, Sucha Góra, Dąbrowa Miejska)

11-go Listopada; 9-go Maja; Blachówka; Celna; Dąbrowa Miejska; Długa; Drzewna; Edwarda Rydza Śmigłego; Galmanowa; Górnicza; Graniczna; Gwarków Tarnogórskich; Herdy; Hlonda; Holeczków; Jagodowa; Kadłubka; Kokota; Komisji Edukacji Narodowej; Korczaka; Lazarówka; Legnicka; Leszczyka; Leśna; Łokietka; Łukowa; Malinowa; Modrzewiowa; Myśliwska; Narutowicza; Niepodległości; Okólna; Owocowa; Partyzantów; Piotra Skargi; Plac Pokoju; Plac Powstańców Śląskich; Plac Żeromskiego; Podmiejska; Polna; Poniatowskiego; Prywatna; Przy Kopalni Bytom; Sikorskiego (od numeru 9); Skwer na Stroszku; Skwer Modrzejewskiej; Skwer Osiedlowy; Skwer Zelwerowicza; Spokojna; Spółdzielców; Strzelców Bytomskich (od numeru 71); Szymały (od numeru 111 do 226); Tetmajera; Tysiąclecia; Węglowa; Wiejska; Wodczaka; Wojciechowskiego; Wyszyńskiego

* Informujemy, że przy połączeniach telefonicznych obowiązują opłaty zgodne z cennikiem/taryfą operatora