Bezpieczne wakacje - czas zacząć !W ostatni piątek czerwca na ogródkach działkowych "Jedność" w dzielnicy Szombierki, odbyły się edukacyjno - integracyjne działania środowiskowe pod hasłem "Bezpieczne wakacje".
Inauguracja  sezonu wakacyjnego zaowocowała w wiele atrakcji począwszy od dmuchanych zamków, skończywszy na pokazie barmańskim uczestnika "Mam talent".
Wśród zaproszonych gości znalazły się znani i lubiani z mediów. Dorota Zawadzka "SUPERNIANIA", Karol Walas, Krzysztof Drabik zachęcali do świadomego i owocnego spędzania wolnego czasu wraz ze swoimi dziećmi, słuchania ich potrzeb, czuwania nad wspólnym bezpieczeństwem.
Nie zawiodły również służby mundurowe tzn. Straż Pożarna oraz Policja, którzy pokazali wszystkim zainteresowanym sprzęty wykorzystywane w swojej codziennej pracy. Strażacy zorganizowali mini kurs pierwszej pomocy dla wszystkich, jak również zabrali dzieci do wozu strażackiego. Radości nie było końca. Przez cały czas trwania spotkania dla wszystkich uczestników przygotowane były zimne napoje oraz gorące smakołyki z grilla.

Nad całością czuwali: niezawodny zespół Magicznej Krainy z energicznymi animatorkami na czele, specjalistki działań środowiskowych oraz pracownicy socjalni.
Piątkowe spotkanie po raz kolejny utwierdziło wszystkich w przekonaniu, że połączenie świetnej zabawy z przekazywaniem ważnych edukacyjnych treści to strzał w dziesiątkę.

"Bezpieczne wakacje" czas zacząć !

  • 1
  • 2
  • 3