ROPS - logoInformujemy, że organizacje pozarządowe oraz inne podmioty działające zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego mogą przystąpić do konkursu organizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego w Katowicach. Konkurs dotyczy realizacji zadań w zakresie profilaktyki uzależnień w województwie śląskim w 2020 roku.

Przewidziano dofinansowanie dwóch zadań konkursowych:

  1. Upowszechnienie programów profilaktyki uzależnień o naukowych podstawach lub o potwierdzonej skuteczności, w tym programów rekomendowanych.
  2. Realizacja programów profilaktyki problemów alkoholowych i narkomanii oraz zachowań ryzykownych o naukowych podstawach lub dowiedzionej skuteczności.

Oferty wraz z wymaganą dokumentacją należy składać w Regionalnym Ośrodku Polityki Społecznej Województwa Śląskiego w Katowicach (40-142) przy ul. Modelarskiej 10. Termin – do 24.02.2020 r.

Informacji dotyczących konkursu udziela ROPS (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel.: 32 730 68 91, 32 730 68 93). Natomiast dokumenty konkursowe można pobrać na stronie: https://rops-katowice.pl/2020/01/24/ogloszenie-konkursu-ofert-na-realizacje-zadan-w-zakresie-profilaktyki-uzaleznien-w-wojewodztwie-slaskim-w-2020-roku/

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU!