Logo UE

Program "Rodzina 500 plus"

Logo - Drogowskaz dla rodzin

Nawigacja:

UWAGA!

W związku z przeprowadzanym obecnie remontem TPPŚ nr 9 zostaje on przeniesiony do końca bieżącego roku do TPPŚ nr 4 przy ulicy Powstańców Warszawskich 14.

Od 02.01.2018 TPPŚ nr 9 powraca do swojej siedziby w Bytom - Łagiewniki, ul. Armii Krajowej 54b.


MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE W BYTOMIU (MOPR)
z siedzibą przy ul. Strzelców Bytomskich 16
41-902 Bytom

prowadzi rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko:
PRACOWNIK SOCJALNY

Szczegóły oferty, w tym wymagania kwalifikacyjne wobec kandydatów oraz zakres realizowanych zadań na oferowanym stanowisku w załączniku:
Pracownik socjalny .pdf (309 KB) - oświadczenie .pdf (343 KB)


MOPR CZEKA NA KANDYDATÓW NA RODZICÓW ZASTĘPCZYCH
 

Dzieciaki

ARTYKUŁY I REPORTAŻE

Logo TVP3 KatowiceSfera TV

Informacje dostępne są pod nr tel. 32 388 61 55 lub
w MOPR w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich 21 (pok. 33).

 

logo BKSAtrakcyjne oferty kierują do Bytomskich Seniorów nowi Partnerzy:

Powszechna Spółdzielnia Spożywców
w Bytomiu przy Placu Kościuszki 1

logo SPOŁEM

We wszystkich swoich placówkach na terenie Bytomia udziela natychmiastowego rabatu w wysokości 5 % i rabatu odroczonego do 1,3 % na zakupy (z wyłączeniem artykułów i usług takich jak artykuły i akcesoria tytoniowe, napoje alkoholowe, bilety komunikacji miejskiej, opłaty w systemie „Moje rachunki” oraz doładowania w systemie „Moje doładowania”).
Wymogiem uzyskania rabatu jest wyrobienie przez każdego Uprawnionego Posiadacza Karty dodatkowej karty programu „Społem znaczy razem” posiadającej kod kreskowy, którego sczytanie przy zakupach umożliwi nadanie rabatów.

Stowarzyszenie Wspierania Młodych Talentów Sportowych
z siedzibą w Bytomiu przy ul. Didura 7/8

Gabinet Kosmetyczny
„Zakątek Urody”

Logo Zaułek urody

Stowarzyszenie w ramach prowadzonej działalności zaprasza do Gabinetu Kosmetycznego „Zakątek Urody” w Bytomiu przy ul. Didura 7/8 proponując 10 % rabatu na wszystkie zabiegi kosmetyczne, hennę i regulację brwi w specjalnej cenie 15,00 zł, relaksacyjny masaż twarzy z maską algową w specjalnej cenie 40,00 zł, do każdego manicure w prezencie masaż dłoni oraz maskę nawilżającą, do każdego pedicure w prezencie masaż stóp oraz maskę nawilżającą.

„WTORKI DLA SENIORKI”
w każdy wtorek zaprasza na porady stylistki i makijażystki oraz specjalne zniżki.

Sanatorium Uzdrowiskowe Związku Nauczycielstwa Polskiego w Ciechocinku
przy ul. Lorentowicza 6

logo ZNP Ciechocinek

Serdecznie zaprasza wszystkie osoby posiadające kartę Programu Bytomska Karta Seniora.
W Sanatorium ZNP Seniorzy mogą skorzystać z pobytu sanatoryjnego z dodatkowym rabatem, jakim jest 5 % rabat na pobyty sanatoryjne oraz 5 % rabat na zabiegi lecznicze, przy pobycie trwającym minimum 7 noclegów.

Pełny wykaz zniżek zaproponowanych przez wszystkich Partnerów uczestniczących w realizacji Programu Bytomska Karta Seniora dostępny jest w zakładce Bytomska Karta Seniora – Zniżki oferowane przez partnerów.
Zapraszamy adresatów Programu Bytomska Karta Seniora (tj. osoby powyżej 60 roku życia zamieszkujące na terenie miasta Bytomia) do składania wniosków w Terenowych Punktach Pomocy Środowiskowej właściwych ze względu na miejsce zamieszkania lub w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich 16 w pokoju nr 14 (parter).